ثبت برند【نحوه سریع ثبت برند ✔️】- ارزان ترین ثبت برند✔️

ثبت نام تجاری یعنی برند برای مواردی که مسئولیت های عظیمی را ایجاد می کنند واجب است و بدون داشتن برند اجازه تجارت قانونی این نوع کالاها را پیدا نمی کنید. منظور از طبقه برند به معنای واضح تر این است که برای سهولت در قانون گذاری ثبت شرکت و برند تجاری محصولات و یا خدمات را بر اساس شباهت هایشان تقسیم بندی می کنند. طبقه 28: انواع بازیها و اسباببازیها، وسایل ورزشی و ژیمناستیک که در سایر طبقات طبقهبندی نشده اند، تزئینات برای درختهای کریسمس. در مرحله بعد در سایت مجموعه ما برند خود را استعلام بگیرید تا مطمئن شوید برندی مشابه نام انتخابی شما وجود ندارد . در این وضعیت، ممکن است پرونده شما تکمیل نشده باشد و یا نواقصی در آن وجود داشته باشد. در این حالت همانطور که از اسمش پیداست، پرونده شما برای ثبت برند و علامت تجاری رد شده است. نکته: چنانچه قصد ثبت لوگویی را دارید که سه بعدی است بایستی آن را در قالب فایل گرافیکی دوبعدی یا سه بعدی به نحوی که از شش زاویه متفاوت تهیه شده باشد، ارائه دهید. در این راه چنانچه نیاز به مشاوره حقوقی تلفنی و رایگان دارید می توانید بر روی لینک کلیک کرده و یا مستقیما با تیم وکیل پرس تماس بگیرید.

لازم به ذکر است که هریک از کشورهای مزبور علامت مورد نظر را براساس مقررات ماهوی خود بررسی کرده و از این اختیار برخوردارندکه چنانچه حمایت از علامت مزبور را مغایر با مقررات و منافع ملی خود تشخیص دهند، آن را رد نمایند درغیراینصورت علامت مزبور در آن کشور برای مدت۲۰ سال(۱۰ سال حمایت اولیه و درصورت تجدید علامت برای۱۰ سال دیگر) قابل حمایت خواهد بود. یکی از موارد بسیار مهمی که وکیل تجاری به آن اشراف دارد، مسئلهی تکمیل اظهارنامه ثبت علامت تجاری در سامانه مالکیت صنعتی است. پس به طور کلی مدت زمان لازم برای ثبت برند نزدیک به ۴ ماه است. برند با در نظر گرفتن تمامی شروط و قوانین ثبتی در اداره مالکیت صنعتی ثبت شده که نقطه عطفی برای راهیابی به اهداف شما خواهد بود. البته خود برند را هم می توانید داخلی و هم می توانید خارجی و در کشورهای دیگر و هم بصورت بین المللی بر اساس پروتکل و یا توافقنامه مادرید به ثبت برسانید. البته برای ثبت برند خود ملز به ثبت شرکت نیستید.

هنگامی که پرونده شما در وضعیت ثبت شده، تایید میشود یعنی اینکه هیچگونه مشابهت یا نقصی در آن وجود نداشته است و شما میتوانید به دنبال چاپ آن در روزنامه باشید. اگر هیچگونه شکایتی در طول یک ماه ایجاد نشد، آن وقت شما میتوانید وارد مرحله دوم چاپ شوید. اگر ادارهی ثبت تشخیص دهد که علامت برند شما شامل یکی از این دو مورد میشود، درخواست شما را رد میکند. در برخی از موارد شما بعد از اینکه برای ثبت برند درخواست میدهید، تقاضای شما رد میشود. برای حفظ حقوق درخواست کننده، علت رد شدن ثبت برند و علامت تجاری ابلاغ میشود و شما با مراجعه به رئیس محکمهی اول ابتدایی تهران میتوانید شکایت کنید. در ضمن، تاریخ ابلاغیه ای که در خلاصه پرونده رؤیت می شود به منزله ی تاریخ ابلاغ قانونی تلقی می شود. برای این کار تنها ده روز بعد از ابلاغ نتیجه، فرصت دارید. مرحلهی اول چاپ حدودا بین یک هفته تا ده روز طول میکشد. برای اعلام هزینه نهایی ثبت یک نام و علامت تجاری ابتدا می بایست کارشناسان و متخصصان ثبت برند کریم خان نام و علامت شما را بررسی نموده و نسبت به استعلام برند اقدامات لازم را انجام دهند ، اما شما می توانید با مشاورین ثبت کریم خان تماس گرفته و به کسب اطلاعات از هزینه ثبت برند بپردازید.

در صورتی که نسبت به برند شما هیچ گونه اعتراضی وجود نداشته باشد برند شما به ثبت می رسد و تصدیق نامه 10 ساله برند برای شما صادر می شود. بر اساس این که طرح برند شما بهچه صورتی باشد، باید یکی از گزینههای موجود در فرم را انتخاب کرده و نسبت به پر کردن موارد درخواستی اقدام کنید. در صورتی که وکیل و نماینده رسمی شرکت، کار ثبت علامت تجاری را انجام می دهد، می بایست مدارک نماینده قانونی نیز تهیه و ارائه گردد. دومین نوبت روزنامه ، روزنامه رسمی ثبت علامت تجاری می باشد که بعد از گذشت ۱ ماه از روزنامه تقاضا می توان هزینه چاپ روزنامه رسمی را پرداخت نمود. این دفتر نیز به نوبه خود پس از ثبت علامت در دفتر ثبت بین المللی و بعد از انجام بررسیهای مورد نیاز اظهارنامه را برای ادارات مالکیت صنعتی کشورهای موردنظرتعیین شده در اظهارنامه ثبت بین المللی که حمایت از علامت تجاری درآن کشورها درخواست شده است، خواهد فرستاد.

دیدگاهتان را بنویسید