ثبت برند🥇【شرایط ثبت برند✔️】- موسسه حقوقی پایش

مردم باید با برندها ارتباط بگیرند و ان هرا سر بان ها بیاورند و حس مالکیت نسبت به آن ها بیابند. برندها براساس آن چیزی که معرفی می کنند انواع مختلفی دارند. چاپ آگهی و ارسال آن به آدرس شما ممکن است حدود یک هفته به طول انجامد. اولین گام برای ثبت برند تجاری مشاوره کاملاً تخصصی و رایگان با کارشناسان باتجربه یک موسسه حقوقی مشهور در ارتباط با مسائلی نظیر: مراحل ثبت برند و مدارک مورد نیاز آن، مدّت زمانی که حدوداً به طول میانجامد تا برند شما به ثبت برسد، هزینه ثبت برند و علامت تجاری ،انتخاب برند یا لوگو که یک واژه مناسب، شکل و تصویر زیبا و یا ترکیبی از هر دو است و باید این موارد را به گونهای انتخاب نمایید که برند شما معرف کالا یا خدمتی باشد که ارائه مینمایید. پس از آن باید به دفاتر اسناد رسمی مراجعه کنید تا اطلاعات وارد شده در سامانه تایید شود . راه تایید اکانت کاربری این است که با برگهای که خود سامانه پس از ثبت نام در اختیار شما قرار میدهد به یکی از دفاتر اسناد رسمی در سراسر ایران مراجعه و اقدام به اخذ گواهی امضاء نمایید.

به همین دلیل باید فورا برای پرداخت هزینه اقدام کنید. درصورتی که برند خود را ثبت کرده باشید میتوانید علیه کسی که بدون اجازه شما از برند شما استفاده می کند، از جمله جعل کنندگان و کلاه برداران اقدام قانونی انجام دهید. 6. برای همین امر موسسه حقوقی های ثبت با ارائه خدمات ثبت برند زیر نظر کادر مجرب و متخصص در کنار شماست تا شما را در این امر همراهی کند . ما در شرکت ثبت فوری می توانیم این فرآیند را تضمین کنیم و مراحل حقوقی ثبت را از جانب شما به انجام برسانیم. در قانون تجارت کشور ما جهت این امر یک ماه فرصت داده می شود. علت چاپ آگهی درخواست ثبت برند این است که ممکن است یک شخص حقیقی یا حقوقی نسبت به ثبت آن اعتراض داشته باشد؛ در اینصورت حقوق مدنی او اجازه اعتراض به ثبت را می دهد. شما می توانید از تخصص و تجربه کارشناسان خبره و مجرب ما در مؤسسه حقوقی های ثبت استفاده نمایید.

در واقع در قانون ما برای ثبت کردن یک نشانه تجاری از کلمه علامت تجاری استفاده می شود که مترادف همان برند در خارج از کشور است و مردم معمولا آن را با نام برند می شناسند. در کل ما میتوانیم برند و علامت تجاری خود را در 45 طبقه مختلف به ثبت برسانیم، که در ادامه این طبقات را برای شما لیست کردهایم. ثبت برند تجاری و واگذاری آن به سایر شرکت ها، منبع درآمدی جدید برای شرکت خواهد بود. بدین منظور بهترین راه استعلام نام انتخابی شما از طریق وکیل خواهد بود. با توجه به حجم زیاد درخواست ها برای ثبت برند انتخاب مناسب نام تجاری و طراحی لوگو به یکی از معضلات مهم متقضیان ثبت برند تبدیل شده است. آرم انتخاب شده نباید با موازین اخلاقی و اجتماعی مخالفتی داشته باشد و از تمام نکاتی که در بالا به آن ها اشاره کردیم باید تبعیت کند. 2. اگر کالای شما در حوزه و طبقات مواد غذایی، آرایشی و یا داروها قرار دارد باید ثبت شود. هر شخص حقیقی یا حقوقی می تواند جهت محافظت از برند خود مثلا: نام محصول یا خدمات خود، آن را ثبت کند. برای اینکه برند خود را جهانی یا به اصطلاح ثبت بین المللی کنید، ابتدا باید آن را در کشورمبدا ثبت و سپس از طریق معاهده مادرید آن را به ثبت برسانید تا علاوه بر محافظت از برندتان در ایران در 85 کشورعضو معاهده مادرید از حمایت قانونی برخوردار شوید.

علاوه بر این ها تلفظ راحتی هم باید داشته باشند. امروزه باتوجه به افزایش رقابت ها در بازارهای دنیا و ایران، همه ی شرکت ها به دنبال راهی برای گسترش بازار خود هستند. برند و نام تجاری همانند ویترینی است که هر چه زیباتر باشد جذب مشتری بیشتری به دنبال خواهد داشت. و به دنبال آن ثبت برند برای شرکت ها ارزش بیشتری پیدا کرده به طوریکه می توان گفت به یکی از کارهای مهم و ضروری بعد از ثبت شرکت تبدیل شده است. زیرا علاوه بر اینکه داشتن برند ثبت شده موجب تمایز شرکت ها می شود، انتخاب درست آن می تواند در رشد و شکوفایی شرکت نقش مهمی داشته باشد. در بالا مراحل ثبت برند را به طور تیتر وار بیان کردیم. ثبت برند و مراحل آن برای تمامی شرکت ها و کسب و کارهای ثبت شده به یک صورت می باشد و تنها تفاوت موجود در مدارکی است که برای اثبات وجود شرکت و مجوز های آن ارائه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید