ثبت برند تجاری و راهنمای دقیق هزینه ثبت علائم تجاری سال 1400

لازم به ذکر است که برخی افراد در مراجعه به منابع مربوط به طبقه بندی کالاها و خدمات نمی توانند صنف مورد نظر خود را بیابند؛ به یاد داشته باشید که هر یک از مواردی که در طبقه خاصی قرار می گیرند خود دارای زیر شاخه هایی هستند که ممکن است فعالیت مورد نظر شما در زیر مجموعه وجود داشته باشد. با ثبت برند تجاری شرکت اعتباری پیدا می کند که بانکها و موسسات مالی با اطمینان بیشتری وام و تسهیلات مورد تقاضا را به آن اختصاص می دهند. تصویری از برند طراحی شده یکی از اسناد خواسته شده می باشد. این علائم باید با خلاقیت هر چه بیشتر طراحی شوند تا بتوانند به هدف خود یعنی جلب مشتری برسند. در بعضی از کشورها نیز بو یا صوت نیز قابل ثبت بوده که در کشور ایران تنها نماد و اشکال طراحی شده توسط گرافیست ها ، قابل ثبت بوده که توسط متقاضیان ثبت برند به اداره ثبت ارائه می شود . برای ثبت علامت تجاری مواد غذایی نیز مثل دیگر برندها به اداره مالکیت معنوی یا سامانه آن مراجعه می کنید و یا در صورت دلخواه کار را به وکیل می سپارید تا آن را به انجام برساند.

1. اگر برندی که انتخاب می کنید قابلیت جدا کردن کالای شما از بقیه کالاها را نداشته باشد، تایید نخواهد شد. اگر از نظرات کارشناسان و مشاورین شرکت های خدماتی ثبت برندینگ در این زمینه بهره نگیرید به احتمال زیاد نام انتخابی شما توسط اداره ثبت علامت رد خواهد شد و این کار منجر به تعویق افتادن کار ثبت نام و نشان تجاری شما خواهد شد، پس چه بهتر است قبل از تکمیل کردن اظهارنامه در این زمینه با ما مشورت بگیرید تا وقت و انرژی شما در این زمینه گرفته نشود. همچنین این سامانه ، برای حمایت از مشتریان خود امکاناتی نظیر راهنمای ثبت شرکت ، راهنمای ثبت برند ، راهنمای انتخاب نام شرکت ، راهنمای انتخاب نام برند ، پرسش و پاسخ ثبتی ، ثبت علامت و ثبت شرکت آنلاین ، استعلام قیمت ثبت و همچنین مشاوره آنلاین را فراهم آورده است. تنها جهت خرید یک برند خاص جستجو می کنند و دقیقا همان موفقیتی است که هر تولیدکننده آرزوی آن را دارد. اما لوگو یک تصویر است که به یاد آوردن آن آسان تر خواهد بود. هزینه ثبت برند متفاوت است و بستگی به شما که کدام شرکت خدماتی ثبتی را برای این کار انتخاب کنید تا برایتان انجام دهد ما ثبت علامت را بصورت فوری و هزینه ثبت برند را با حداقل هزینه انجام میدهیم.هزینه ثبت برند هر طبقه و هر محصول متفاوت است.

زمانی که برای ثبت برند مادرید تصمیم می گیرید، بایستی ابتدا رضایت کشور خود را بدین منظور جلب نمایید. رضایت مشتری در هر صنفی بزرگترین تبلیغ برای آن محسوب می شود، با تلاش در جهت افزایش کیفیت محصول در حقیقت درصد رضایت مشتریان را بالا برده و از این رو نوعی تبلیغ فرد به فرد ایجاد میکنید؛ تبلیغی که نتیجه آن جز سود کلان برای شرکت چیز دیگری نیست. با ثبت علامت می توانیم از هویت و نام تجاری خود محافظت کنیم و به مشتریان نشان دهیم که کسب و کار ما قانونی بوده و این مساله حمایت و اعتماد بیشتر مشتریان را به همراه خواهد داشت.به طور حتم برندسازی با پولدار شدن ارتباط بسیار نزدیکی دارد. کیفیت و ویژگی های منحصر به فرد تولیدات را با خود به همراه دارد. قبل از انجام ثبت نشان لازم است کلیه مدارک و فرم های پیوستی را اسکن کنید. لازم به ذکر است یک برند و علامت تجاری خوب باید با تمامی ویژگی ها و شروطی که در قوانین اداره مالکیت صنعتی ثبت درج شده همسو باشد و بتواند تمام اهداف دارنده آن را محقق سازد .

این مساله را برندینگ می نامیم، موضوعی که تمامی کسب و کارهای فعال در کشور باید به آن توجه ویژه ای داشته باشند. در این شرایط دیگر نیازی به مراجعه حضوری برای کسب اطلاعات نخواهد بود. سامانه ثبت برند با ارئه خدمات ثبت علامت تجاری ، ثبت شرکت و تغییرات شرکت ، ثبت اختراع و ایده و مالکیت معنوی ، ثبت طرح صنعتی و اخذ رتبه شرکت ، با تجربه ده ساله در این زمینه در خدمت مراجعه کنندگان گرامی میباشد. پس چه بهتر است قبل از شروع کار و یا اخذ رتبه ، رتبه بندی که هنوز فعالیت تجاری خود را آغاز نکرده ایم، ثبت برند بین المللی خود را انجام دهیم، در واقع این کار زمانی شدنی است که از حوزه فعالیت خود به صورت کامل مطمئن هستیم و می دانیم روزی در جامعه هدف داخلی و حتی سطح بین المللی شناخته می شویم. معمولا مدت زمانی که برای این کار در نظر گرفته شده است چیزی در حدود ۶۰ روز است و ممکن است برخی از افراد اصلا از کارهای اداری و گذراندن وقت خود در صف اداری خوششان نیاید پس می توانند صفر تا صد این کار را به دست مشاورین ما بسپارند تا در کوتاه ترین زمان، ثبت علامت شما را انجام دهند.

دیدگاهتان را بنویسید