ثبت برند – ثبت برند در ایران توسط متخصصین حرفه ای☑️☑️☑️

در این حالت همانطور که از اسمش پیداست، پرونده شما برای ثبت برند و علامت تجاری رد شده است. هنگامی که شما برای ثبت برند و علامت تجاری درخواست میدهید، پرونده شما در چند حالت مختلف قرار میگیرد. در این وضعیت، ممکن است پرونده شما تکمیل نشده باشد و یا نواقصی در آن وجود داشته باشد. علت اینکه برند در روزنامه چاپ میشود این است که اگر ادعایی در خصوص آن وجود دارد، توسط مالکان احتمالی مشخص شود. پس از آن اگر قصد دارید نسخه روزنامه که برند شما در آن ثبت شده است را دریافت کنید، بایستی کد پستی و آدرس خود را در بخش تعیین شده وارد کنید. در آگهی دومی که در روزنامه چاپ میشود، شماره ثبت علامت تجاری نیز درج میشود. تصویر کارت بازرگانی در صورتیکه در نام تجاری از حروف لاتین استفاده شده باشد. ۳- در صورت اقدام چنانچه به هر دلیلی برند درخواستی منجر به صدور اخطار رد گردید متعهد به اقدام به ثبت برند جدید بدون اخذ هرگونه هزینه ای به نام موکل خواهد بود.

البته برای ثبت برند خود ملز به ثبت شرکت نیستید. یکی از روش های مقرون به صرفه و کم هزینه برای ثبت برند و علامت تجاری را ما به شما ارائه می دهیم . این دفتر نیز به نوبه خود پس از ثبت علامت در دفتر ثبت بین المللی و بعد از انجام بررسیهای مورد نیاز اظهارنامه را برای ادارات مالکیت صنعتی کشورهای موردنظرتعیین شده در اظهارنامه ثبت بین المللی که حمایت از علامت تجاری درآن کشورها درخواست شده است، خواهد فرستاد. برند شما در سطح بین المللی نیز قابل شناسایی خواهد بود و نوعی تبلیغ به شمار می آید. این تبلیغ برخلاف سایر روش های تبلیغاتی دائمی می باشد که هزینه زیادی ندارد و گامی موثر در فروش محصولات و خدمات خواهد بود. پرکردن این اطلاعات به دقت و تجربه نیاز دارد. وکیل تجاری به دلیل تجربهای که در زمینه ثبت برند دارد از نحوه ارجاع مدارک به کارشناس اداره مالکیت صنعتی اطلاع دارد و این مسئله باعث میشود پروسه با کمترین خطا و در سریعترین زمان ممکن تکمیل شود.

پیشنهاد ما این است که زمانی که نتیجه را دریافت کردید، هرچه سریعتر اقدام نموده و حتما از وکیل تجاری مجرب استفاده نمایید. خوب تا اینجا بیشتر کار انجام شده و باید منتظر بمانید تا نتیجه کارشناسی و نظر کارشناس مشخص شود. بعد از چاپ دوم عملا برند شما تایید شده است و باید مرحلهی بعدی را انجام دهید. مرحلهی اول چاپ حدودا بین یک هفته تا ده روز طول میکشد. بنابراین در طول انجام امور خود با هیچ مشکلی روبه رو نخواهید شد. اگر هیچگونه شکایتی در طول یک ماه ایجاد نشد، آن وقت شما میتوانید وارد مرحله دوم چاپ شوید. پس از تکمیل پرونده، ثبت برند شما انجام میشود و شما میتوانید مابقی مراحل را پشت سر بگذارید. لازم است تا برند شما به اداره مالکیت صنعتی فرستاده شود و کمی مراحل اداری و حقوقی بر روی آن انجام گیرد. در مورد هزینه ثبت نشان تجاری لازم است بدانید که هزینه ی واریزی بر حسب حقیقی یا حقوقی بودن متقاضی ثبت علائم تجاری متفاوت می باشد . هنگامی که میخواهید برای ثبت برند اقدام کنید از مشورت با افراد غیر متخصص خودداری کرده و فرآیند ثبت برند و علامت تجاری خود را به و کیل متخصص بسپارید. در برخی از موارد شما بعد از اینکه برای ثبت برند درخواست میدهید، تقاضای شما رد میشود.

وقتی بازار هدف برند شما را شناسایی کند، بسیار مطرح خواهید شد که بر فروش بیشتر خدمات و محصولات کمک می کند. در این راه چنانچه نیاز به مشاوره حقوقی تلفنی و رایگان دارید می توانید بر روی لینک کلیک کرده و یا مستقیما با تیم وکیل پرس تماس بگیرید. با ثبت برند تجاری نام و نشان تجاری تان، اختصاصی خواهد شد و بر سر زبان ها خواهد افتاد. تمامی افرادی که قصد ثبت برند خود را دارند بایستی اطلاعات کامل و دقیقی از کلیه مراحل ثبت علامت تجاری به دست آورند. اگر وکیل و یا نماینده قانونی قصد انجام ثبت برند و علامت تجاری را دارد، بایستی مدارک نماینده قانونی ارائه شود. وظیفهی وکیل ثبت برند و علامت تجاری در طی مراحل ثبت برند چیست؟ پس از تکمیل تمامی مراحل و اقدامات لازم برای ثبت برند کد 5 رقمی برای متقاضی ثبت ارسال می شود، که برای وارد شدن در مراحل بعدی به آن نیاز دارید. شما شخصا میتوانید برای ثبت برند خود درخواست دهید و مراحل آن را یک به یک پیگیری نمایید. به همین دلیل تیم حقوقی سامانه آنلاین پایدار سعی کرده است تا برای کاهش هزینه های شما، تمامی عملیات را به صورت کاملاً آنلاین برای شما انجام دهد.

دیدگاهتان را بنویسید