ثبت برند – ثبت برند در ایران توسط متخصصین حرفه ای☑️☑️☑️

همچنین به مشتریان و نیازهای آنها نیز توجه میکنیم.» والیسر خاطرنشان میکند: «وقتی صحبت از برقیسازی خودروهای نمادینی مثل پورشه ۹۱۱ به میان میآید، کمپانی با سوالات و پرسشها و چالشهای زیادی روبهرو میشود. آینده پورشه ۹۱۱ برقی اما طرفداران مدلهای بنزینی این خودروساز که دفتر مرکزیاش در زوفنهاوزن آلمان واقع است، نگران نباشند، به خاطر اینکه این برند حداقل تا دهه ۲۰۳۰ به طور کامل برقی نخواهد شد. آن طور که والیسر میگوید: «هنوز تقاضای زیادی در بازار خودروهای بنزینی برای محصولات پورشه وجود دارد. وزن، فضا و هر چیزی که فکرش را بکنید، در مورد ۹۱۱ چالشبرانگیز است. شاید برای شما هم این سوال که برای ثبت برند چکار باید کرد پیش آمده باشد، خوب برای این کار باید ابتدا بررسی کنیم که آیا اسمی که کسب و کار ما دارد قابل ثبت اشت یا خیر، بعد از آن باید بررسی کنیم که این نام قابل ثبت است یا خیر، بعد از آن باید مدارک لازم برای ثبت برند درطبقه مورد نظر و کاری خود را آماده کنیم، و پس از آن از طریقه سامانه اقدام به ثبت برند خود کنیم.

وی افزود: در مرحله اول معادل ۵۰ درصد سرمایه ثبت شده هر یک از دو باشگاه که حدود ۳۵۰ میلیارد تومان میشود را مردم و هواداران میتوانند از طریق مشارکت در افزایش سرمایه سرخابیها خریداری کنند. هزینه درج برند انتخابی در روزنامه های رسمی برای دفعات اول و دوم: حدود 230 هزار تومان. بازه زمانی که برای ثبت کردن برند لازم است حدود دو ماه می باشد. لازم به ذکر است که نتایج و اطلاع از وضعیت درخواست نیز از طریق همین سامانه و در قسمت پیگیری قابل مشاهده و رفع نقصان احتمالی می باشد و مکاتبات نیز در قسمت ثبت انواع درخواست سایت قابل پیگیری و ارسال است. بعد از آماده کردن همه شرایط لازم برای ثبت کردن علامت تجاری و اسناد لازم برای آن، متقاضی باید در سامانه مالکیت معنوی برای ثبت علامت تجاری خود اقدام کند که شامل هزینه کمی است. در نروژ هم فروش پورشه برقی اسپرت آمار بالایی را به ثبت رسانده و علیرغم قیمت ۸۳ هزار تا ۱۸۸ هزار دلاری، بیشتر از مجموع کل ماشینهای بنزینی، فروش رفته است. همینطور اگر برند را برای یک فرد حقوقی ثبت کنید باید اسناد اصلی شرکت را هم در بین اسناد دیگر ارائه کنید.

با ورود به بخش ثبت نام باید اقدام به ثبت نام با وارد کردن مشخصات اولیه نمایید. طراحی، تولید و عرضه پورشه تایکان موفقیت بزرگی برای خودروساز آلمانی بود و آمار فروش فوقالعادهای را در کشورهای مختلف ثبت کرد. چنانچه کسی تقاضای ثبت علامت بازرگانی معینی را کند و دیگری آن را عین علامت ثبت شده ی خود بداند یا آن را شبیه علامت خود تشخیص دهد به طوری که شباهت مذکور مصرف کنندگان عادی اجناس وی را به اشتباه اندازد می تواند به ثبت برند او اعتراض کند. کپی تمام مدارک شناسایی شخص حقیقی شامل: کپی شناسنامه، کارت ملی، کارت بازرگانی یا همان کارت تجاری، جواز کسب و کار، پروانه ساخت و یا پروانه بهره برداری. یکی از ویژگی های این خودرو یک کوادروکوپتر داخلی خواهد بود که از خودرو خارج می شود و می تواند از آن در حین رانندگی فیلم برداری کند.بدون شک کوادروکوپتر وسیله ای برای خلق خاطرات و لحظات برای به اشتراک گذاشتن و ثبت تجربه ای است که هنگام نشستن در ماشین بدست می آورید. نکته مهمی در ثبت برند باید مورد توجه قرار گیرد این است که استفاده از عناوین و یا علامتهایی که با شئونات جامعه مغایرت داشته باشد امکان پذیر نبوده و باید مواردی را انتخاب کنید که امکان ثبت آنها وجود داشته باشد.

برند سوئدی Polestar خودروی الکتریکی جدید Polestar O2 را عرضه کرد. توماس اینگنلات، مدیرعامل این شرکت میگوید: این دوربین میتواند هم عکسهای هیجانانگیز و پویا و هم عکسهایی آرام از این ماشین بگیرد.در ماه سپتامبر، شرکت بی ام و (BMW) خودروی الکتریکی خود را معرفی کرد. پورشه هم مثل تویوتا راههای بیشتری را برای خودروهای پاکتر و سبزتر در نظر دارد. در حالی که موج برقیسازی با سرعت بسیاری زیادی جهان خودرو را تحت تاثیر قرار میدهد، پورشه هم از قافله عقب نمانده و ماکان برقی را در دست تولید دارد. این حرف را دکتر فرانک اشتفن والیسر، معاون خط تولید پورشه ۹۱۱ و پورشه ۷۱۸ در گفتگو با رسانههای خودرویی مطرح کرده است. این خودرو به ساختار سبکوزن و ابعاد و اندازههای جمع و جور معروف است و هنوز نمیتواند در قالب یک خودرو برقی قرار بگیرد. اما در حال حاضر کمپانی هیچ برنامهای برای این کار ندارد.» در حالی که طرحهایی برای مدلهای برقی کیمن و باکستر پیشنهاد شده، اما پورشه هیچ وقت روی آیندهای که هنوز نیامده، ریسک نمیکند و به قولی همه تخممرغهایش را در یک سبک نمیگذارد. اما براساس ماده ۲ قانون اداره ثبت و علائم و اختراعات یک برند یا علامت تجاری تا زمانی به ثبت نرسد کسی حق انحصار آن را ندارد و زمانی به ثبت رسانده شود، حق استعمال انحصاری آن متعلق به او خواهد بود؛ بنابراین باید برای ثبت برند یا علامت تجاری حتماً فرایند کار و مدارک و شرایط آن به درستی انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید