ثبت برند : در سریع ترین زمان توسط موسسه حقوقی های ثبت – Hisabt.com

شما برابر مشتری خود نشان می دهید کسب و کار شما دارای مجوز از مراجع مربوطه است. مدت زمان این حفاظت متفاوت است ولی قابل تمدیدشدن می باشد محافظت آرم تجاری توسط مراجع قانونی که در اکثر نظام ها اجازه ی متوقف کردن و تخلف در این زمینه را دارند تایید میشود از دیدگاه دیگرعلائم تجاری با وسعت بخشیدن و دادن سود اقتصادی به صاحبان آ نها در سطح جهانی سرمایه گذاری می کنند و این ابتکار را ترویج میدهند حفاظت نام و علائم تجاری و همچنین مانع تلاش های رقبای غیر منصف مثل متقلبان و سود جویان برای استفاده از علائم مشخص به منظور مصولات ارائه خدمات نامرغوب و بی کیفیت و یا متفاوت می شوند این نظام آگاهی و امکان سرمایه گذاری جهت تولید خرید و فروش کالا ها و خدمات را در منصفانه ترین شرایط ممکن به مردم می دهد و از این راه تجارت بین المللی را تسهیل می کند. ادارات مختلف و همچنین بانک ها، اعتماد و اطمینان بیشتری به فعالیت های شما خواهند داشت.

هر تاجر و یا تولید کننده یا کسبه و یا صاحب شغلی برای محصولات خود می بایست نامی انتخاب نماید که مشتریان برای خرید و شناخت محصول بدنبال نام تجاری همان محصول باشند.در درجه اول شروع هر فعالیت و یا راه اندازی خط تولید انتخاب نام تجاری می باشد که این امر موجب جلوگیری از کپی برداری افراد سودجو می باشد.امروزه اکثر مدیران و یا صاحبان مشاغل مختلف برند خود را به ثبت رسانده اند و شاید به فکر ثبت نمودن چندین برند جدید دیگر برای خود باشند. اداره مالکیت معنوی واقع در تهران مرجعی است که از کل ایران تقاضای ثبت برند را دریافت می نماید. پس از ورود به بخش تمدید، موضوع “درخواست تمدید” را وارد نماید و سپس یک متن درخواستی تکمیل نماید. نام برند باید نسبت به سایر محصولات و خدمات مشابه خودش متفاوت باشد و به راحتی از بین آنها قابل شناسایی باشد. فراموش نکنید که در این مرحله، تنها کالاهایی را در سامانه اضافه کنید که مجوز آنها را داشته باشید. ثبت برند با حمایت از نام علائم تجاری و نام نشان هر فرد و یا شرکت که از طریق حصول اطمینان از حقوق انحصاری برای شناختن و معرفی کالا ها و خدمات و یا اجازه دادن به دیگران مبنی بر استفاده از آن در صورت پرداخت مبلغ، صاحب کالا را محافظت می کند.

برای ثبت علامت تجاری در ایران پس از اینکه علامت خود را با مشاوره یک طراح حرفه ای طراحی کردید و نسبت به مفهوم و اعتبار برند خود و دیدگاه های مناسب برند خود اطمینان حاصل نمودید نوبت به ثبت برند قبل از هرگونه اقدام برای معرفی و در واقع برند سازی در بازار خود می باشد. امکان ثبت بین المللی برند خود را در کشور های دیگر دارا می باشید. به صورت ذهنی، دیداری و یا شنیداری در ذهن و قلب خود تداعی میکند. ازجمله مزیتهای ثبت برند آن است که برندینگ به راحتی در اذهان نقش بسته و به گونهای سوابق درخشان شرکت خدماتی ازطریق برندینگ و یا لوگوی اختصاصی در رقابت اقتصاد بازار جهانی و داخلی، کارکردی موثر و پویا خواهد داشت. زیرا علاوه بر اینکه داشتن برند ثبت شده موجب تمایز شرکت ها می شود، انتخاب درست آن می تواند در رشد و شکوفایی شرکت نقش مهمی داشته باشد.

شرکت ها در حفظ و بهبود کیفیت خود اشتیاق پیدا می کنند. علاوه بر این اگر پیش از اقدام، از مشاوران ماهر کمک نگیرید مکن است مجبور شوید چندین بار برند خود را تغییر دهید. در این زمان وام هایی که بانک ها یا دیگر موسسات مالی ارائه می دهند از اولویت های سهامداران شرکت ها است و داشتن برند معتبر دریافت کمک های مالی موسسات را ممکن می کند. برند در واقع چیزی است که هرکس با دیدن، شنیدن، لمس کردن یا حتا چشیدن و بوییدن آن، به یاد ویژگی های مورد نظر سازندهی آن می افتد. کارشناسان باتجربه در ثبت شرکت و اخذ رتبه نیک پارس با سابقهای درخشان و طولانی مدت، آماده ارائه هرگونه خدمات نظیر مشاوره رایگان به متقاضیان عزیز در سراسر ایران هستند.جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی تاسیس برند با همکاران ما در ارتباط باشید و بصورت رایگان مشاوره بگیرید.برندینگ و لوگو لازمه شروع هر شرکت و استارتاپ است. تصویر مجوز فعالیت شرکت همچون جواز تاسیس ، پروانه بهره برداری و … از جمله مجوز هایی مانند: جواز تاسیس ، پروانه بهر برداری ، جواز کسب … دیگر نگران تقلب و کپی برداری از نام نشان تجاری خود نباشید . قابلیت انعقاد قرار داد تحت عنوان مجوز بهره برداری را خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید