ثبت برند : در سریع ترین زمان توسط موسسه حقوقی های ثبت – Hisabt.com

برای اطلاع از سایر مدارک و شرایط لازم با کارشناسان ما تماس بگیرید. در صورتیکه ثبت برند را به ما بسپارید دیگر نیازی نیست که این مراحل را انجام دهید و تمامی پروسه ها از جانب تیم تخصصی مجموعه برای تان صورت می گیرد. موسسه ثبتیکال با همکاری با وکلای مجرب و خبره در امور ثبت برند پروسه ثبت برند را در کوتاهترین زمان ممکن انجام و احتمال رد یا اخطار برند مورد درخواست شما را به صفر می رساند. یکی از دلایل این سوال اختلاف بسیار زیاد بین زمان لازم برای ثبت شرکت و ثبت علامت تجاری است، چراکه پروسه زمانی ثبت شرکت در مجموع معمولاً کمتر از ۱۰ روز است. دقت کنید که برند انتخابی باید متناسب با فعالیت تان باشد و شامل عباراتی که منسوب به ایران است، نباشد. اگر نتیجه استعلام نشان داد که برندتان قبلا ثبت شده است، آن را تغییر دهید و وارد مرحله بعد شوید.

را در کمترین زمان ممکن برایتان انجام خواهد داد. همانطور که میدانید یکی از شروط مهم و اساسی در زمان ثبت برند ، تک و خاص بودن آن برند ارائه شده می باشد. به همین دلیل اظهارنامه به عنوان مدرکی فوق العاده ارزشمند محسوب می شود که در زمان های خاص به سهامداران کمک خواهد کرد. برای ثبت برند می بایست فرد متقاضی اظهارنامه علائم تجاری را تسلیم اداره ثبت شرکت ها نماید. برند شما تک و جدا از هر محصول دیگری در بازار خواهد بود و بازاریابی را برای نمایندگان شما آسان تر خواهد کرد. اختراع به هر چیزی که جدید و نوع باشد گفته می شود. هر شخصی که فعالیت تجاری انجام می دهد نیاز به یک علامت یا نشان تجاری دارد که به آن نشان برند یا گرید گفته می شود. داشتن جواز فعالیت مهمترین شرط برای ثبت برند می باشد . لازم به ذکر است که جهت ثبت علامت تجاری و داشتن اطلاعات درست و حتی گرفتن مشاوره کامل می توانید از مشاوره رایگان مشاوران ثبت برند کریم خان بهره ببرید. اگر نیاز به اطلاعات بیشتری در رابطه با مدارک ثبت کردن برند دارید با کارشناسان ما تماس برقرار کنید تا پشتیبانی های لازم را به عمل آورند و به سوالات شما پاسخ دهند.

در واقع حداقل چهل و پنج روز زمان لازم است تا اطمینان حاصل کنیم که برندمان ثبت شده است که از این مقدار پانزده روز ابتدایی برند شما در سامانه مورد بررسی اولیه قرار می گیرد و مدت زمان باقی مانده هم مربوط به ثبت آگهی در روزنامه رسمی است. برای استفاده از برند باید آن را براساس قوانین اداره ثبت شرکتها و علائم و اختراعات به ثبت رسمی برسانید تا حق انحصار آن فقط مربوط به خود شخص و محصول و خدمت شما باشد؛ اما براساس ماده ۲ قانون اداره ثبت و علائم و اختراعات یک برند یا علامت تجاری تا زمانی به ثبت نرسد کسی حق انحصار آن را ندارد و زمانی به ثبت رسانده شود، حق استعمال انحصاری آن متعلق به او خواهد بود و شخص دیگری نمی تواند از آن استفاده یا برای تجارت خود آن برند را ثبت کند. بهتر است بدانید برای استفاده از برند باید آن را براساس قوانین اداره ثبت شرکت ها، بخش علائم و اختراعات به ثبت قانونی برسانید. اگر یکی از قوانین مندرج برای انتخاب برند را رعایت نکنید، برند شما برگشت خواهد خورد.

بخشی از این زمان مربوط به انتظار چاپ در روزنامه رسمی می باشد ، همچنین یک سی روز برای اعتراض به ثبت برند و چاپ در یک روزنامه رسمی ثانویه در نظر گرفته شده است. همچنین برای دیدن کلیپ های آموزشی میتوانید ما را در اینستاگرام راهنمای ثبت شرکت داران دنبال نمایید. شما میتوانید جهت اطلاع بیشتر از نحوه ثبت برند تجاری و همچنین مشاوره در زمینه های ثبت شرکت ، ثبت برند تجاری ، ثبت تغییرات شرکت و دیگر امور ثبتی ، با شماره ۰۲۱۸۸۸۸۸۸۲۲ تماس حاصل فرمایید. با ارسال روزنامه رسمی دوم از طریق وکیل درخواست آگهی انحصاری ۱۰ ساله ثبت علامت تجاری را به اداره مالکیت صنعتی می دهیم. با سپردن مراحل ثبت برند به مجموعه تخصصی ما با خیال راحت منتظر ثبت برند تجاری می توانید بمانید زیرا حقوقدانان و چند وکیل پایه یک دادگستری مراحل آن را انجام می دهند. کارهای بالا نیاز به تجربه و تخصص دارد در صورتی که خودتان نمی توانید مراحل را طی کنید می توانید از کارشناسان ما مشاوره بگیرید و یا می توانید راهنمای کامل ثبت برند و علامت تجاری را از وبسایت ذهن ناب مطالعه کنید .

دیدگاهتان را بنویسید