ثبت برند : در سریع ترین زمان توسط موسسه حقوقی های ثبت – Hisabt.com

زمانی برندها دارای ارزش مالی می شوند که اصولی در رابطه با ثبت آن ها مانند انتخاب نام یکتا، ارائه کالاها و خدمات سودآور، و تبلیغات موثر رعایت شود. طبقه ٣٩- حمل و نقل بسته بندی و نگهداری کالاها تهیه مقدمات و ترتیب دادن مسافرتها . طبقه ۳۰- قهوه، چاي، كاكائو، شكر، برنج، نشاسته كاسار يا مانيوك (تاپيوكا)، نشاسته نخل خرما (ساگو)، بدل قهوه؛ آرد و فراوردههاي تهيه شده از غلات، نان، نان شيريني، شيرينيجات، شيريني يخي؛ عسل، ملاس يا شيره قند؛ مايه خمير، گرد مخصوص شيرينيپزي يا پخت نان؛ نمك، خردل؛ سركه، انواع سس (چاشني) ادويه جات، يخ. در نظر داشته باشید که هیچگونه تضمینی برای ثبت برند قبل از اقدام وجود ندارد و اگر شخص یا اشخاصی قول تضمین ثبت برند به شما بدهند این امر به دور از منطق می باشد. این فروشگاه ها می تواند توسط شخص حقیقی مدیریت شود. شرکت هایی تاسیس می شوند و مبادرت به ایجاد و مدیریت این رستوران ها می کنند. یک نشان تجاری خوب، با تکرار مناسب در کمپین های تبلیغاتی و برنامه ریزی صحیح برای دیده شدن، نشان تجاری شرکت شما را در ذهن ها ماندگار کرده و موجب رونق کسب و کار شما می شود.

ثبت برند میتواند توسط افراد حقیقی و حقوقی انجام شود و برای هر کدام لازم است مدارک مورد نظر تهیه شده و در اختیار کارشناسان مربوطه قرار گیرد. در کشورمان شما می توانید برند خود را به دو صورت حقیقی یا حقوقی به ثبت برسانید که برای هر کدام از این دو نوع، مدارک مختلفی در نظر گرفته شده است که می توانید با تهیه این مدارک و البته رعایت کردن تمامی شرایطی که در بالا به آن اشاره شد به راحتی برند خود را به ثبت برسانید. هزینه ارسال اظهارنامه، هزینه دو نوبت روزنامه رسمی، هزینه صدور سند برند، هزینه تشکیل پرونده، هزینه وکیل، هزینه مکاتبات اداری با کارشناس مانند استمهال و از این قبیل. سایت استعلام ثبت برند مرکز مالکیت معنوی که در آنجا اظهارنامه ارسال شده و پرونده الکترونیک تشکیل می گردد. حمایت از نام دامنه به دلیل اینکه مرجع ثبت رسمی در ایران ندارد بسیار سخت است، اما اگر همان نام و علامت را به عنوان برند ثبت کنید تحت قانون ثبت اختراعات و علامت تجاری مورد حمایت قرار می گیرد و موجب اطمینان خاطر شما می شود. طبقه ۴٢- خدمات عملی و فن آوری و تحقیق و پژوهش و طراحی در این زمینه خدمات تجزیه و تحیل و تحقیقات صنعتی طراحی و توسعه نرم افزار و سخت افزار رایانه ای خدمات حقوقی .

در صورت استفاده بدون مجوز دیگران از نام و برند شما حق شکایت دارید. نکته مهم: پس از تایید کارشناسان و رئیس اداره علائم تجاری و اعلام بلامانع بودن ثبت علامت تجاری مورد تقاضا، برای پرداخت هزینه روزنامه رسمی نوبت اول صرفاً ۳۰ روز فرصت دارید و اگر این فرصت ۳۰ روزه را از دست بدهید، ثبت برند مورد نظر شما کان لم یکن تلقی خواهد شد. یک مزیت تجاری غیر قابل کپی دارید. بنابراین یک استراتژی بلند مدت در زمان فعالیت کمپانی است که می تواند سرمایه قابل توجهی را بازگرداند. نکتهی حائر اهمیت این است که هرکس زودتر علامت تجاری مورد نظر را در سامانه ثبت کند، در اولویت بررسی قرار گرفته و در صورت تایید مدارک، او مالک آن برند خواهد بود. کافیست در ساعات اداری با شماره ۴۴۲۸۸۳۶۰-۰۲۱ تماس بگیرید تا با کارشناسان ثبت هانا صحبت کنید. برای مشورت میتوانید از مشاوره رایگان کارشناسان ثبتی هانا ثبت کمک بگیرید.

این استعلام برای اینکه قبل از ارسال اظهارنامه از سابقه ثبت عین آن مطلع شوید بسیار مناسب است. در این سایت استعلام ثبت برند سابقه ثبتی را به صورت صد در صد بیان نمی کند اما با درصد بالایی میزان مشابهت را نشان می دهد. ثبت برند یعنی اینکه شما آن نام تجاری را در سامانه اداره مالکیت معنوی کشور ( که متولی ثبت علائم تجاری در ایران است ) به ثبت برسانید تا رسمیت یابد و هیچ شخص یا شرکتی بعدا نتواند از آن علامت یا نام در حوزه فعالیت شما، استفاده کند. پیش از آنکه درباره مدارک مربوط به ثبت برند توضیح دهیم، این را بدانید که این مدارک برای دو شخص حقیقی و حقوقی کاملا متغیر خواهد بود. پس برند فروشگاه نیز در دو حالت شخصی، شرکتی قابل ثبت است. یک ایده هیچ وجود فیزیکی ندارد که از آن محافظت شود پس مالکیت معنوی به این معنی است که این فرد صاحب این ایده است و افراد دیگر نمی توانند از ایده مشابهی استفاده کنند. صاحبان این کسب و کارها برای حمایت از نام و علامت تجاری خود در آن شهر و در سرتاسر کشور اقدام به ثبت برند می نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید