ثبت برند : در سریع ترین زمان توسط موسسه حقوقی های ثبت – Hisabt.com

در واقع شرکت، مالک و مالکین در بازار کار و تجارت با آن برند شناخته می شوند. در واقع حداقل چهل و پنج روز زمان لازم است تا اطمینان حاصل کنیم که برندمان ثبت شده است که از این مقدار پانزده روز ابتدایی برند شما در سامانه مورد بررسی اولیه قرار می گیرد و مدت زمان باقی مانده هم مربوط به ثبت آگهی در روزنامه رسمی است. در سامانه آنلاین پایدار می توانید به راحتی با وارد کردن اطلاعات و بارگذاری مدارک خودتان این کار را در سریع ترین زمان ممکن انجام دهید. حالت دیگر رد درخواست متقاضی، مغایر بودن آن با قوانین، یا وجود علامت مشابه در سامانه است. همچنین اگر در مراحل ثبت برند سوالی نیز داشتید می توانید آن را در قسمت نظرات سایت مطرح کنید تا کارشناسان کارمنتو در اسرع وقت به آن پاسخ دهند. اگر تایید شود، باید اطلاعیه دیگری را به چاپ برسانید و بعد از آن مراحل ثبت کردن نام تجاری را کامل کرده اید. برای استفاده از برند باید آن را براساس قوانین اداره ثبت شرکتها و علائم و اختراعات به ثبت رسمی برسانید تا حق انحصار آن فقط مربوط به خود شخص و محصول و خدمت شما باشد؛ اما براساس ماده ۲ قانون اداره ثبت و علائم و اختراعات یک برند یا علامت تجاری تا زمانی به ثبت نرسد کسی حق انحصار آن را ندارد و زمانی به ثبت رسانده شود، حق استعمال انحصاری آن متعلق به او خواهد بود و شخص دیگری نمی تواند از آن استفاده یا برای تجارت خود آن برند را ثبت کند.

8. آخرین مرحله بررسی مدارک و تائید آن ها برای ثبت برند می باشد اما زمانی که برند با یک برند دیگر مشابه باشد، مدارک ارسالی ناقص باشد، برند به نام شرکت دیگری ثبت شود و موارد قانونی در آن رعایت نشود اظهارنامه توسط اداره مالکیت صنعتی رد می شود. ثبت برند مانند برخی کارهای دیگر نیاز به مراحل قانونی مختلفی دارد که در ادامه به توضیح آن ها می پردازیم ولی ابتدا بهتر است به مزیت های ثبت برند توجه کنید. پس برای ثبت کردن برند یک شرکت ابتدا برند و شرکت را به طور قانونی ثبت کرده و بعد از برند در شرکت خود استفاده می کنیم. امروزه در ایران فروشگاه زنجیره ای و غیر زنجیره ای در حال به دست آوردن سود بالا می باشند. هزینه ثبت برند برای اشخاص حقیقی و حقوقی با یکدیگر متفاوت است و به دلیل بالا تر بودن پرداختی های مربوطه من جمله حق الثبت و روزنامه رسمی ، ثبت برند برای حقوقی هزینه بیشتری دارد . کارهای بالا نیاز به تجربه و تخصص دارد در صورتی که خودتان نمی توانید مراحل را طی کنید می توانید از کارشناسان ما مشاوره بگیرید و یا می توانید راهنمای کامل ثبت برند و علامت تجاری را از وبسایت ذهن ناب مطالعه کنید .

چون تشخیص شباهت بین دو علامت امری است نظری، ممکن است علامت طوری معرفی شده باشد که در بدو امر شباهت با علامت ثبت شده قبلی معلوم نگردد یا اینکه صاحب علامت قبلی راجعبه درجه شباهت با اداره ثبت موافق نباشد. 2. تکمیل اظهارنامه به دو روش انجام می شود که یکی از آن ها مراجعه مستقیم متقاضی به اداره ثبت علائم تجاری و ارائه درخواست کتبی جهت ثبت علامت تجاری است و دیگر تکمیل مجازی آن می باشد. بازه زمانی که برای ثبت کردن برند لازم است حدود دو ماه می باشد. بعد از اینکه ده سال به اتمام رسید تنها شش ماه فرصت خواهید داشت که به تمدید اعتبار ثبت برند بپردازید در غیر این صورت برندتان به شخص حقیقی یا حقوقی دیگری داده خواهد شد. در هر مرحله اگر برند شرایط لازم را نداشته باشد ممکن است اسناد و مدارک شما عودت داده شود و یا درخواست شما به کل منتفی شود. اگر قبلا شرکت خود را به صورت رسمی به ثبت رسانده اید، می توانید با ارائه مدارک زیر برای ثبت برند به صورت حقیقی اقدام نمایید که می تواند مزیت های بسیار زیادی را برای شما به همراه داشته باشد. اگر نیاز به اطلاعات بیشتری در رابطه با مدارک ثبت کردن برند دارید با کارشناسان ما تماس برقرار کنید تا پشتیبانی های لازم را به عمل آورند و به سوالات شما پاسخ دهند.

شما میتوانید جهت اطلاع بیشتر از نحوه ثبت برند تجاری و همچنین مشاوره در زمینه های ثبت شرکت ، ثبت برند تجاری ، ثبت تغییرات شرکت و دیگر امور ثبتی ، با شماره ۰۲۱۸۸۸۸۸۸۲۲ تماس حاصل فرمایید. 5 – در صورت عدم ثبت علامت در طبقات مورد درخواست، علامت می تواند یک کلمه و یا ترکیبی از کلمات و اعداد و سمبل، طرح ، رنگ ، شکل و … باشد. عدم نیاز به بازاریابی زیاد. تهران به عنوان شهر مرکزی ایران پذیرای افراد زیادی از اقشار متنوع کشور است که به معنی وجود مشتری های بالقوه هستند و در صورت شناخت و تایید محصول برند شما می توانند نقش زیادی در تبلیغ و بازاریابی محصول شما داشته باشند. همچنین برای دیدن کلیپ های آموزشی میتوانید ما را در اینستاگرام راهنمای ثبت شرکت داران دنبال نمایید. برای درخواست ثبت علامت بین المللی متقاضی باید کلیه مدارک خود را به دفتر WIPO در ژنو ارسال کند.

دیدگاهتان را بنویسید