ثبت برند راهنمای کامل و کاربردی – افق نیکان

از موارد دیگر که از مزیت های مهم به شمار می رود می توان به جلوگیری از سواستفاده رقبا اشاره نمود و البته در کنار این موضوع می توان از وام های دولتی بهره مند شد یا اینکه نمایندگی هایی را در شهر ها و استان های مختلف دایر نمود. طبقه 21: ظروف خانگی یا وسایل آشپزخانه، شانه و اسفنج ها، برس ها به غیر از قلم موها، مواد مخصوص ساخت برس، وسایل برای نظافت و تمیزکاری، سیم ظرفشویی، شیشه هایی که بر روی آنها کار نشده یا نیمه ساخته اند به استثناء شیشه های مورد استفاده در ساختمان، شیشه آلات، اشیاء ساخته شده از چینی و سفال که در طبقات دیگر ذکر نشده اند. در نظر داشته باشید یکی دیگر از ویژگی های مهم برند تجاری آن است که بعد از ثبت برند می توانید آن را به شخص دیگری بفروشید و یا برای مدت زمانی معین آن را به شخصی اجاره دهید .

هزینه های فرعی شامل: روزنامه رسمی برای ثبت برند نوبت اول که با توجه به سیاه و سفید بودن آگهی، تعداد خطوط برند و ابعاد آن، حداقل هزینه بالای ۱۳۵ هزار تومان را همراه خواهد داشت. همچنین بعد از آگهی نوبت اول، متقاضی باید هزینه حق الثبت برند را به مبلغ حدودی ۱۵۰ هزار تومان در سامانه پرداخت و دوباره برای نوبت دوم در روزنامه رسمی ثبت برند را آگهی نماید. باعث می شود دیگر شما اضطرابی از جهتِ به سرقت رفتنِ ایده و محصول خود و عرضه آن توسط مُشتی فرصت طلب را که همیشه در حالِ کمین کردن برای به یغما بردنِ حاصلِ عرق ریزانِ افکارِ فردِ خلاقِ چون شما هستند را نداشته باشید . از سویی مشاهده خواهیم کرد که اشخاصی که سال ها خدمت رسانی کرده اند و برند خود را به ثبت نرسانده اند چطور در کم ترین زمان می توانند مورد سواستفاده قرار گرفته و یا شخصی دیگر به نام خود آن را ثبت کرده و از اعتبار آن شرکت بهره ببرد . پس از آن، پیشنویسی از اطلاعات ثبت شده به کاربر نشان داده میشود که باید آن را تایید کرده و اقرارنامه را چاپ کند.

چه اشخاصی حق دارند نام و نشان تجاری(لوگو) خود را به ثبت برسانند؟ همانطور که گفته شد، ثبت برند بین المللی کار زیاد سختی نیست و به راحتی می توانید با گذراندن مراحل ثبت لوگو در داخل کشور، آن را به ثبت جهانی نیز برسانید. برای هر کدام از این موارد شرایط ثبت برند فوری در نظر گرفته شده است که شما با رعایت کردن آنها می توانید به راحتی برند خود را در سریعترین زمان ممکن به ثبت برسانید اما رعایت کردن این شرایط نیازمند استفاده از مشاوره و راهنمایی افراد متخصصی است که برندهای مطرحی را قبلاً به ثبت رسانده باشند. اگر در این فرآیند ثبت اشتباه کنید شاید بعدا بتوانید با سود کار ضرر مالی خود را جبران کنید اما زمان را از دست خواهید داد. این مرحله چندان نیاز به اقدام خاصی ندارد، اما بهتر است در خصوص صحت اطلاعات و ضمائم وارد شده اطمینان حاصل کنید. اگر فعالیت خود را در قالب یک شرکت رسمی و کسب و کار ثبت شده انجام می دهید می توانید برای ثبت برند حقوقی اقدام کنید که دارای شرایط خاص و ضوابطی است که با ارائه کپی مدارک شناسایی اعضا و کپی مجوز فعالیت و همچنین کپی آخرین روزنامه رسمی ثبت شده شرکت قابل اجرا و انجام می باشد.

بنابراین کپی مدارک شناسایی تمامی اعضا را به طور دقیق تهیه کنید و برای سازمان ثبت برند در کشور مدنظر خود بفرستید. اگر قصد داشته باشید در ابتدا برند خود را به صورت حقیقی به ثبت رسانید نیازی به ثبت شرکت ندارید و شما می توانید با ارائه کپی مجوز فعالیت و تصویر مدارک شناسایی خود به راحتی برند خود را به ثبت برسانید. شرایط مختلفی برای ثبت برند در نظر گرفته شده است که آگاهی از این شرایط می تواند به شما کمک کند تا بتوانید با هزینه بسیار مناسب برند خود را به ثبت برسانید که البته با توجه به خدماتی که سامانه آنلاین پایدار در اختیار شما قرار می دهد شما می توانید با ارزانترین هزینه ثبت برند تمامی عملیات ثبتی را به راحتی و با سرعت بسیار بالا انجام دهید. سامانه آنلاین پایدار به عنوان اولین سامانه رسمی ثبت برند در کشور با رعایت کردن تمامی شرایط ثبت برند امور مربوط به ثبت کردن قانونی برند شما را به صورت کاملاً آنلاین و با مشاوره تخصصی و رایگان انجام می دهد تا شما بتوانید به راحتی با انتخاب یک نام مناسب و طراحی لوگوی تجاری جذاب و خلاقانه، برند خود را در همان مراحل اولیه و به سرعت و فوری به ثبت برسانید.

دیدگاهتان را بنویسید