ثبت برند و مدارک ثبت برند به صورت آنلاین با طراحی لوگو تجاری

10. سند ثبت نام تجاری موجب تمایز شما از رقبا و انحصاری شدن کالا و خدمات شما میگردد. 2. ثبت برند موجب حفظ و تلاش برای بهبود کیفیت محصول میگردد. پس حتما به این نکته توجه کنید زیر فرآیند ثبت برند قدری پیچیده و زمان بر است و اگر قراداد نداشته باشید ممکن است در آینده به مشکل بخورید. ما در این مطلب راهنما، به طور جامع و کامل به شما خواهیم گفت که ثبت برند چه فرآیند و مراحلی دارد، چه مدارکی باید داشته باشید و چه هزینه هایی باید پرداخت کنید. ثبت برند تجاری از کپیبرداری و سوءاستفاده احتمالی از شهرت و اعتبار شما جلوگیری میکند. به چه نکاتی برای انتخاب نام برند باید توجه کرد؟ 8. با ثبت برند تجاری معتبر میتوانید در شهرهای مختلف شعب زیادی تاسیس کنید و برای ایجاد نمایندکی متقاضیان زیادی داشته باشید. برند خوب باید بتواند برای شما سرمایه ایجاد کند نه اینکه تنها مستلزم صرف هزینه از جانب شما باشد. پس از ارائه اظهارنامه ثبت ، صاحبان برند مهلت دارند تا پس از ۱۰ سال به تمدید برند خود بپردازند که در این مورد لازم به ذکر است که مدت زمان مذکور که تمدید این برند مستلزم پرداخت مبلغی معین می باشد.همچنین باید به این نکته توجه کنید که پس از پایان دوره یک مهلت ارفاقی ۶ ماهه برای پرداخت هزینه تمدید و واریز جریمه تاخیر به صاحبان برند داده می شود.

که در زمان تمدید علامت تجاری و در صورت تغییر دادن طبقه و یا همان حوزه باید تغییرات شرکت در روزنامه رسمی آگهی شود. طبقه ٣٩- حمل و نقل بسته بندی و نگهداری کالاها تهیه مقدمات و ترتیب دادن مسافرتها . یک فروشنده یا گروهی از فروشندگان و متمایز کردن آنها از کالاها و خدمات رقبا می باشد. صاحبین مشاغل تولید و توزیع کنندگان محصولات یا ارائه دهندگان خدمات همواره به دنبال انتخاب نامی جهت متمایز ساختن محصولات خود از سایرین و بهره مندی از تبلیغات با بازدهی بالا بوده اند . لازم به ذکر است که جهت ثبت علامت تجاری و داشتن اطلاعات درست و حتی گرفتن مشاوره کامل می توانید از مشاوره رایگان مشاوران ثبت برند کریم خان بهره ببرید. برخی از برند ها حتی پس از ثبت قابلیت ابطال و بازگشت دارند که دارای شرایط متفاوتی می باشند که یکی از آنها ثبت برندی شبیه یا نزدیک به برندی مشهور می باشد.

قبل از ثبت لوگو یا نشان تجاری خود باید بررسی کنید که آیا برندی که انتخاب میکنید قبلا ثبت شده یا خیر؟ پس از انجام فرایند ثبت اظهارنامه ثبت برند در سایت و بارگذاری مدارک و تصویر لوگو در سایت باید حداقل 15 روز منتظر باشید تا نتایج بررسی کارشناسان برای شما اعلام گردد. ما پس از بررسی مدارک شما هزینهها را محاسبه کرده و به شما اطلاع مینماییم. 5. ثبت نام تجاری موجب افزایش فروش خدمات یا کالای شما میشود و تاثیر زیادی بر سود شما خواهد داشت. اما در این میان توجه داشته باشید که شرکت های سودجوی بسیاری وجود دارد که با اطلاع یافتن از عدم ثبت علامت تجاری شما ممکن است از محبوبیت آن در بازار برای پیشبرد مقاصد خود استفاده کنند و محصولات خود را به اسم شرکت شما و با استفاده از برندتان در بازار به فروش برسانند. 6. یک لوگو تجاری زیبا و معتبر موجب ماندگاری بیشتر شما در ذهن مشتریانتان شده و درنتیجه فروش شما را افزایش میدهد. با داشتن یک برند به یادماندنی و زیبا تعداد زیادی از بازدیدکنندگان تبلیغات شما به مشتری همیشگیتان تبدیل خواهند شد. 1. ثبت برند تجاری به نحوی حق استفاده از محصول را به شرکت یا واحد خدماتی شما محدود میکند.

9. با داشتن سند ثبت نشان تجاری دیگر هیچ شخصی نمیتواند از نام شما کپیبرداری کند. نکته: در صورتی که قصد دارید تمامی کار های برند شما توسط یک فرد دیگر انجام شود (وکیل) باید به او وکالت نامه معتبر بدهید. توسط سامانه شماره 18 رقمی به شما داده می شود که باید همراه با اطلاعات کارت بانکی در محل مشخص شده وارد کنید. طبقه ۴۳ – خدمات عرضه اغذيه و نوشابه؛ تأمين مسكن و محل اقامت موقت. هزینه ای هم بابت فسخ یا خاتمه باید بپدازید که به ازای هر طبقه این هزینه هم بیشتر خواهد شد. از آنجایی که هزینههای ثبت نام تجاری برای شخص یا شرکت میتواند متفاوت باشد، شما عزیزان میتوانید برای هزینه دقیق ثبت برند خود با کارشناسان ثبت ونک در تماس باشید. همانطور که مشاهده می نمایید چنانچه پرونده ثبت علامت تجاری شما از سوی اداره با اخطار رد مواجه شود و همچنان نسبت به ثبت آن اصرار داشته باشید، راهی طولانی و سخت در پیش دارید. برای نمونه برای ثبت برند مغازه باید جواز کسبتان را ارائه نمایید. ثبت برند تجاری عنصر اصلی معرفی کالا یا خدمات شما میباشد و باید منحصر به فرد باشد.

دیدگاهتان را بنویسید