مراحل ثبت برند بدون جواز

برای همین ما در دپارتمان پارماتیک در طول مراحل همگام و همراه شما خواهیم بود. شما می توانید از خدمات متنوع و اصولی ما در زمینه طراحی لوگو، خدمات طراحی سایت، طراحی برند و ثبت آن بهره ببرید. لوگو نماد تصویری است که اولین و موثرترین گام برای معرفی یک برند می باشد.لوگو نشانه یا علامتی گرافیکی است که توسط سرمایه داران تجاری،موسسات و حتی اشخاص حقیقی ،برای متمایز کردن خود از دیگران در دید عموم،استفاده می شود.یک لوگو با طراحی حرفه ای توجهات را جلب می کند، و اثری ماندگار روی ذهن مردم دارد. یک پیشنهاد عالی در این زمینه موسسه حقوقی تدبیر پویان رهام می باشد که کارشناسانی خبره در این زمینه دارد. کلمات یا تصاویری که موازین و هنجارهای اخلاق حسنه و مذهبی که در عرف پذیرفته شده اند را نقض کند قابلیت ثبت نخواهد داشت. برند یا نام تجاری که برای محصولات یا شرکت ها اطلاق می شود،نامی است که محصولات و خدمات و شرکت ها را از سایر شرکت ها متمایز می کند.ثبت برند در تمامی رشته های مشاغل مختلف با کالاهای متفاوت در زمینه های بازرگانی ،تولیدی،فروشگاهی و خدمات قابل اخذ می باشد که میتواند به طور غیر مستقیم بر روی کالای قابل عرضه اعتبار بخشی کند و انحصار و حمایت دولت را پشتیبانی از صاحب برند را همراه دارد.با استفاده از برند برای کالا یا خدمات حق سود استفاده یا کپی و یا حتی اعمال تحریم از آن کالا و یا خدمات سلب می شود.

طبقه ١٧- لاستیک کائوچو صمغ آزبست ( پنبه نسوز) میکا ( سنگ طلق) و کالاهای ساخته شده از این مواد که در طبقات دیگر ذکر نشده اند پلاستیک دارای شکل و قالب خاص برای استفاده در تولید سایر کالاها مواد بسته بندی در پوش گذاری انسداد و عایق بندی لوله های قابل ارتجاع غیر فلزی . برند در واقع همان نام تجاری است که شما به کالاهای خود اختصاص می دهید، ثبت برند یا ثبت علامت تجاری به نام خودتان این مزیت را به همراه دارد که تمامی حقوق آن متعلق به خودتان می گردد و افراد سود جو نمی توانند محصولات خود را با نام برند شما به فروش برسانند و در صورت بروز این مشکل این حق را خواهید داشت که به مراجع قضایی شکایت کنید،اما در صورتی که آن را ثبت نکرده باشید و شخصی دیگر د راین امر از شما پیشی گیرد ثابت کردن آن که شما در تولید محصول پیشگام بوده اید مشکل است. • تولید کنندگان و تجار و شرکت هایی که می خواهند از طریق دولت و بانک با دریافت وام از خدمات و تولیدات خود حمایت کنند حتما با می بایست علامت و برند تجاری خود را به ثبت برسانند در زمانی یک علامت و نام تجاری خوب، وجهه و جایگاه خاصی به شرکت و کسب و کار شما می بخشد و در صورت مدیریت درست در ارائه خدمات و یا تولیدات شما و موفق بودن علامت تجاری شما تبدیل به دارایی ارزشمندی برای صاحب حقوقی آن می شود.

کاهش هزینه های ایاب و ذهاب و تشکیل پرونده و در کنار آن مدیریت بهتر زمان می تواند همگی عاملی باشند تا استفاده شما از تجربه و تخصصی تیم حقوقی پایدار ثبت باعث شود تا بتوانید با کمترین هزینه ثبت برند و اطمینان بالا یک برند با کیفیت و ماندگار را ثبت نمایید. درکنار ثبت علامت تجاری ، فعالیتهای حرفهای نظیر مدیریت صحیح، ارتباط با مشتریان، شیوههای تبلیغات، سطح ارتقاء کیفیت محصولات و خدمات و نظایر اینها رویکرد جدیتری به خود خواهد گرفت. لازم به ذکر است که در صورتی که برند بین المللی باشد باید به صورت مادرید ثبت گردد. پس ابتدا طبقات برند را بخوانید تا بدانید که برند شما در چه طبقه ای باید ثبت شود. در ابتدا درصدی از سود مالی شما کاهش پیدا می کند. 4. اصل گواهی ثبت برند یا نشان تجاری در ایران را باید ارائه دهید. نام برند باید نسبت به سایر محصولات و خدمات مشابه خودش متفاوت باشد و به راحتی از بین آنها قابل شناسایی باشد. حال در انتهای مقاله، به سوالات متداول که امکان دارد برای شما نیز پیش بیاید، پاسخ خواهیم داد.

ثبت اظهارنامه مهمترین قدم در ثبت برند تجاری بوده و باید دقت کامل را در انجام آن به خرج داد. 2. سپس یک معرفی نامه از خودتان ارائه خواهید داد. در واقع هر ده سال یک بار پرداخت این هزینه ها ضروری می باشد در غیر این صورت برند شما باطل می شود. هر سال با توجه به تعرفه های دولتی و … دارندگان حق امضا و مدیران شرکت به همراه اشخاص حقوقی باید در این برگه معرفی شوند. تنظیم نام و نشانی درخواست کننده مقیم خارجه باید علاوه بر فارسی به حروف لاتین باشد و با همان حروف نیز ثبت و آگهی خواهد شد. داشتن برند و لوگوی مخصوص می تواند مزیت ها و عواقب فوق العاده ای برای شما به دنبال داشته باشد. ۹- در نظر داشته باشید برخی از برند ها حتی پس از ثبت قابلیت ابطال و برگشت پذیری دارند که دارای شرایط متفاوتی می باشند که یکی از آنها اعمال مانور متقلبانه و یا به نوعی ثبت برندی شبیه یا نزدیک به برندی مشهور می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید