مراحل ثبت برند بدون جواز

یعنی شما به طور رسمی وارد حوزه تجارت و کسب و کار خواهید شد. شما با داشتن برند ثبت شده، با اطمینان خاطر در کشورهای دیگر تجارت می نمایید و در آنجا نیز امکان ثبت برند خواهید داشت. مدارک و شرایط لازم برای ثبت برند چیست؟ مجتمع سورنا ثبت یزد در سال ۱۳۹۲ متشکل از دانش آموختگان حقوقی و بازار تاسیس شده و اکنون بعد از ۶ سال مفتخر است زینده جامع ترین و تخصصی ترین موسسه ثبت برند در یزد و شهرستانها باشد.این مرکز با توجه به تحولات و عوض شدن شرایط حاکم و قوانین موضوعه و فرآیند های قانونی و عرفی ثبت برند ، همواره آخرین اطلاعات پیرامون مباحث مرتبط با برند را در اختیار مشتریان عزیز قرار داده و افتخار همکاری با بزرگترین صنایع موجود در یزد اعم از صنایع غذایی ، تاسیسات و مصالح ساختمانی و کاشی و سرامیک را دارد. ابن نظام،آگاهی و امکان سرمایه گذاری جهت تولید و فروش کالا ها و خدمات را در منصفانه ترین شرایط ممکن به مردم می دهد و از این راه تجارت بین المللی را تسهیل می کند. تا هم به شهرت و اعتبار آنها کمک نماید، هم در مقابل این واگذاری هزینه ای را دریافت کند. در جواب شما عزیزان باید گفت که در کشور عزیزمان ایران، ثبت یک لوگو برای افراد کپی کار، یک بازدارنده محسوب می شود و کمک می کند تا هر شخصی، چه حقیقی و چه حقوقی، بتواند از مزایای ثبت لوگو که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد، بهره مند شود.

علاوه بر این، قانون ثبت اختراعات، طرح های صنعتی و علائم تجاری نیز در سال ۱۳۸۶ در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید. و برای اشخاص حقوقی کپی آگهی روزنامه به چاپ رسیده شده به علاوه کپی کارت ملی و شناسنامه اعضای هیئت مدیره سازمان الزامی است. در مرحله آخر باید علامت تجاری در 2 نوبت به فاصله 30 روز در روزنامه های رسمی آگهی شود. مثلا جواز کسب و کار اینترنتی برای ثبت برند در حوزه فروش بسته های آموزش مجازی زبان انگلیسی. در این مرحله موضوع درخواستی ثبت شرکت ونک مورد بررسی اداره مالکیت معنوی قرار می گیرد و به روزنامه رسمی ارسال می شود. بخش دوم: مدت زمان مربوط به تشکیل پرونده فیزیکی علامت، پرداخت هزینههای روزنامه رسمی نوبت و چاپ آن و الزاماً سپری شدن ۳۰ روز از تاریخ انتشار آن، پرداخت هزینه روزنامه رسمی دوم و چاپ آن، پرداخت حق الثبت، مراجعه حضوری مجدد به اداره مالکیت معنوی و دریافت سند برند که تمامی این موارد تحت هیچ شرایطی کمتر از ۴۵ روز نخواهد بود. علامت تجاری شما یک سند رسمی خواهد داشت و یک دارایی پر ارزش است.

مهم است که در میان پرسنل، فرهنگ با ارزش بودن برند تجاریتان رواج داده شود. یکی از مهم ترین وجه تمایز های شما با سایر رقبا، بر اساس برند و نام تجاری است. البته شرط مهم این است که برای شان و جایگاه برند مقدم تنزل ایجاد کند. البته اشکال و کلمات نباید مخالف نظم عمومی و اخلاق حسنه باشند و البته موارد ممنوع دیگری که نام خواهیم برد. از این رو شرکت ها و اشخاص بسیاری هستند که تلاش دارند تا نام و نشانی که برایش برنامه ریزی کرده اند به سلامت به مسیر موفقیت و پیشرفت خود ادامه دهد. مدتی زمان می برد تا کارشناس، راجع به اظهارنامه شما اظهارنظر بر تایید یا رد نماید. تحقیقات نشان می دهند در حالی که ما فکر می کنیم بر روی فعالیت های خود کنترل داریم، رفتار ما تحت تاثیر ناخودآگاه ما قرارمی گیرد. این نشان می تواند شامل انواع شکل ها و رنگ ها یا کلمات و حروف باشد.

هزینه ثبت برند موضوعی است که در پورتال مرکز مالکیت معنوی نیز به آن اشاره شده و براساس اطلاعات مندرج در آن، این هزینه شامل برخی موارد است که در ادامه به آنها اشاره میکنیم. همانطور که می دانید یک برند دارای ارزش تجاری برای کالا و خدمات بوده و می تواند شامل عناصر بازاریابی و عوامل مربوط به ضمانت و کیفیت محصولات در بین مشتریان گردد. برند ثبت شده قابل فروش است و ارزش گذاری مالی آن بسته به میزان شهرت و سایر معیارها تعیین می شود. اولین مرحله ثبت اظهارنامه علامت تجاری می باشد که مدت زمان بررسی اظهارنامه توسط کارشناس علائم تجاری 1 تا 2 ماه تخمین زده می شود و پس از طی این مدت برند مورد درخواست توسط کارشناس مورد تایید یا عدم امکان ثبت به متقاضی ارسال می گردد. اگر امور ثبت برند خود را صفر تا صد به دست ما بسپارید قطعا قبل از تنظیم و ارسال اظهارنامه، برای شما استعلام سابقه ثبت گرفته خواهد شد. یعنی جزو نام هایی که قابلیت ثبت ندارند، نباشد. به این صورت که نوشیدنی ها و خوراکی ها، همینطور دارو و مواد آرایشی جزو الزامات ثبت نام تجاری هستند. همانگونه که اشاره شد برای ثبت برند باید به برخی از موارد توجه نمود در غیر این صورت امکان ثبت برند مربوطه وجود نخواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید