مرحلهی بعدی، اظهار تقدم است

در صورتی که اشکالی در ضمیمههای ارسال شده یا مجتوای اظهارنامه باشد، کارشناس سامانه یک اخطار رفع نقص را برای متقاضی ارسال میکند و او 30 روز فرصت دارد تا نسبت به رفع نواقص اقدام کرده و بار دیگر از بخش ارائهی اظهارنامه و زیرمجموعهی درخواست پاسخ به اخطار نسبت به ارسال مدارک صحیح اقدام کند. در این صورت حتی اگر فردی، ۵ ماه و ۲۹ روز پیش، درخواست ثبت این برند را داده باشد، در صورت تایید مدارک تقدم شما، برند به نام شما ثبت خواهد شد. در این صورت حتی اگر فردی، 5 ماه و 29 روز پیش، درخواست ثبت این برند را داده باشد، در صورت تایید مدارک تقدم شما، برند به نام شما ثبت خواهد شد. در این مرحله، باید کالاها و خدمات خود را به سامانه معرفی کنید. فراموش نکنید تمامی افرادی که میخواهند نامشان در اظهارنامهی ثبت برند موجود باشد، باید در این سامانه ثبت نام کرده باشند. نکتهی حائر اهمیت این است که هرکس زودتر علامت تجاری مورد نظر را در سامانه ثبت کند، در اولویت بررسی قرار گرفته و در صورت تایید مدارک، او مالک آن برند خواهد بود. اما از سویی باید این را در نظر داشت که با ثبت برند و علامت تجاری خاص خود می توانید در بازار های هدف و نیز در بین مشتریان خود مطرح شده و بدین صورت آینده خود را با یک نشان یا نام معتبر تثبیت کنید.

در دنیای امروز با پیشرفت تکنولوژی و تکامل فکری بشر هر دقیقه به تعداد افرادی که تمایل به ارائه محصولات نوین و یا خدمات منحصر به فرد خود دارند افزوده می شود. ۶ سانتیمتر در بخش پیوستها بارگزاری شود. شما باید مواردی جزئی همچون نحوهی تلفظ نام، حروف موجود در تصاویر، سهبعدی بودن یا دوبعدی بودن، رنگها، توصیف طرح و معنی کلمههای درخواستی را در این بخش وارد کنید. مراحل ثبت برند شامل سه بخش می باشد. پس از طی تمامی این موارد، اظهارنامه برای بررسی به کارشناس ارجاع داده شده پیگیری مراحل آن از طریق همان سامانه امکانپذیر است. پس از گذراندن مراحل تایید هویت متقاضی و همچنین تایید حساب کاربری، میتوانید برای ارائهی اظهارنامهی ثبت علامت تجاری، از طریق همان وبسایت قبلی و با ورود به حساب کاربری، اقدام کنید. فرآیند ثبت برند کاملا بهصورت الکترونیکی و از طریق سامانه مرکز مالکیت معنوی انجام میشود. مراحل پیچیدهتر مانند مالکیتهایی با حضور دانشگاها، اتباع خارجی، درخواستهای اصلاح و موارد مشابه، قطعا نیاز به آشنایی بیشتر با قوانین ثبتی دارد در صورت نیاز به مشاوره در زمینه قوانین ثبتی از مشاوران برتر کارمنتو در هر زمان و مکان کمک بگیرید.

اگر مالک یا مالکین، اشخاص حقیقی باشند، نیاز به معرفی نمایندهی قانونی نیست. پس از این مرحله، اطلاعات مورد نیاز بسته به انتخاب نوع شخصیت باید در فرم زیر وارد شوند. در مرحلهی بعدی اگر تمایل داشته باشید، میتوانید یک نمایندهی قانونی برای شرکت معرفی کنید. این برند به نام های تجاری گفته می شود که بین واقعیت و خصوصیات انحصاری یک مرز مشخص تعریف می کنند. البته اگر از جمله آن افرادی هستید که از امور اداری خوشتان نمی آید .ما بهترین و مناسب ترین راه را برای ثبت برند و علائم تجاری به صورت اختصاصی و کاملاً قانونی ارائه میدهیم . اولین مرحله از وارد کردن اطلاعات اظهارنامه، ثبت مالک است. تیم تخصصی ثبت برند موسسه حقوقی فردا در کلیه مراحل ثبت برند از ابتدا تا انتها در کنار شما بوده و کلیه امور مربوطه را با کمترین هزینه و زمان به انجام خواهند رسانید. سامانه بهصورت اتوماتیک، نوع و عنوان مدرک درخواستی را به شما اعلام میکند و تنها کافی است با پیروی از الزامات آن، نسبت به تهیه و بارگزاری آنها اقدام کنید.

بهعلاوه،برای ثبت علامتی که از حروف انگلیسی در آن استفاده شده است، باید کارت بازرگانی را بهعنوان مجوز خود ارائه کنید. بیشتر افراد به دلیل عدم آگاهی از میزان هزینه لازم برای این کار، در ثبت برند با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنند که برای آینده شرکت زیان بار خواهد بود. علامت تجاری یا برند دارای انواع مختلفی است که هر کدام با توجه به نوع کسب و کار و حوزه فعالیت مورد استفاده قرار می گیرند. علائم تجاری ممنوع کدامند؟ علائم تجاری معمولا حاوی مفاهیم و شعارهای تجاری هستند که در واقع نمایان گر نوع فعالیت و هدف شرکتها و مجموعههای تجاری هستند. باز هم ابهاماتی در رابطه با این موضوع وجود دارد. با توجه به اینکه این روزها گوشی های هوشمند همیشه همراه ما هستند، فقط نسخه دسکتاپ کارساز نیست بلکه باید در طراحی سایت شرکتی نسخه موبایلی هم حتما ایجاد شود. مرحلهی آخر نیز مربوط به وارد کردن شماره تلفن همراه و ایمیل است که برای ارتباطات بعدی سامانه با متقاضی، دریافت میشود.

دیدگاهتان را بنویسید