مشاوره برند و هزینه ثبت برند – ثبت کریم خان

کسانی که حقِ امضاء اوراق بهادارِ شرکت را دارند باید کپی برابر با اصل مدارک احراز هویت که شامل کارت ملی و شناسنامه می شود را تسلیم اداره ثبت برند کنند . کپی برابر اصل مربوط به مجوز فعالیت (مواردی هم چون جواز تاسیس، پروانه ساخت، پروانه بهره برداری یا هر گواهی دیگر از طرف نهادهای دولتی). خیر، ثبت برند جزو مواردی که مشمول مالیات هستند، نمی باشد. در مطلب بالا هزینه هایی را بیان کردیم که مرکز مالکیت معنوی برای ثبت برند از شما دریافت می کند و باید بدانید که از این هزینه ها مبلغی به شرکت ارائه دهنده خدمات نمی رسد، اما به هر حال کارشناسان ما برای آن که خدماتی را به شما ارائه دهند، هزینه مشخصی را دریافت می کنند که این هزینه ها متناسب با خدماتی است که به شما ارائه خواهد شد، به همین دلیل برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید. با مراحلِ ثبت برند بیشتر آشنا شوید !

استعلام سابقه ثبتی احتمال بسیار بالایی از سابقه ثبت علامت تجاری مورد نظر را به ما خواهد گفت.. افتخار ما همکاری کامل با شرکتها و صنایع مختلف یزد و همچنین همکاری متقابل با اداره ثبت علائم تجاری در جهت عدم زیان ها و سودجویی های حقوقی و ثبتی میبشاد. تصویر مجوز فعالیت در همان حوزه ای که قصد دارید در آن ثبت برند نمایید. در این مطلب قصد داریم مراحل ثبت برند را به صورت کامل به شما توضیح دهیم ، شما به عنوانِ یک صاحبِ برند درخشان در هر صورت باید ازحریمِ هوشمندی خود محافظت کنید . مجوز فعالیت در حوزه ای که قصد ثبت برند در آن را دارید. استعلام برند قبل از ثبت درصد موفقیت شما در ثبت آن برند را نشان می دهد. البته باید خاطر نشان کرد که برند قابل خرید و فروش و انتقال به دیگران هم هست و حتی می توان به مدت مشخصی ان را اجاره داد. برای شرکت یا شرکت های مشخصی به ثبت می رسد. عین یا تقلید پرچم نظامی، پرچم، نشان های مملکتی یا نام و نام اختصاری یا حروف اول رسمی متعلق به یک کشور باشد.

دیگر نگران تقلب و کپی برداری از نام نشان تجاری خود نباشید . ارائه کپی برابر با اصلِ جواز بهره برداری یا پروانه کسب . کپی برابر با اصلِ جوازِ کسب و یا پروانه بهره برداری . تصویرِ برابر با اصلِ مدارکِ احراز هویت که شامل کارت ملی و شناسنامه می شود ( کد پستی ده رقمی نیز لازم است ) . چنانچه عمل صادرات توسط شخص متقاضی ثبت برند انجام می گیرد لازم است کارت بازرگانی داشته باشد. نتواند کالا یا خدمات شما را از کالا و خدمات شخص یا شرکت دیگر متمایز کند. مدتی زمان می برد تا کارشناس، راجع به اظهارنامه شما اظهارنظر بر تایید یا رد نماید. جدا از هزینه اظهارنامه هر طبقه از محصولات و یا خدمات، باید هزینه ای بابت ثبت آگهی در روزنامه رسمی پرداخت شود. در مجتمع حقوقی ایلیا با هزینه های مقرون به صرفه و بدون دردسر می توانید برند را ثبت کرده و از آینده کاری خود از این راه حفاظت کنید و برندی شایسته و مناسب را برای فعالیت خود برگزینید. پس از مراجعه به این آدرس ابتدا باید از میان لینکهای سمت راست، ثبت نام را انتخاب کرده و مراحل را طبق راهنما اجرا کرد. پس از همان ابتدا به فکر باشید.

این کار کمی زمان بر است بنابراین در صورتی که تمایلی نداشته باشید تا شخصاً به این مورد رسیدگی کنید، می توانید این کار را به متخصصان موسسه ثبت کاف بسپارید. باعث می شود دیگر شما اضطرابی از جهتِ به سرقت رفتنِ ایده و محصول خود و عرضه آن توسط مُشتی فرصت طلب را که همیشه در حالِ کمین کردن برای به یغما بردنِ حاصلِ عرق ریزانِ افکارِ فردِ خلاقِ چون شما هستند را نداشته باشید . 15. آیا میتوان علامتی که در کشور دیگری ثبت شده است را در ایران نیز ثبت کرد؟ عین یا مشابه علامتی باشد که قبلا ثبت شده است هر چند در یک گروه دیگر از کالا و خدمات باشد. در میان مشتریان عزیز ما در ثبتی نو همواره افراد زیادی هستند که قبلا در مورد نحوه ثبت برند و هزینه ثبت برند با مشکلاتی مواجه شده اند. وکلای حقوقی ما در مجتمع ثبت شرکت و برند ایلیا آماده ارائه خدمات سریع حقوقی و ثبتی در کم ترین زمان ممکن و با حداقل هزینه ها می باشد. پس از آن، به آگهی ثبتی برند شما در روزنامه رسمی خواهیم رسید.

دیدگاهتان را بنویسید