هزینه ثبت برند در تهران

این نشان اختصاری باید منحصر بوده و از قابلیت ثبت برخوردار باشد، در واقع باید حق مالکیت داشته باشد. کاملا مشخص است برای اینکه شما همواره در ذهن مخاطب ماندگاری داشته باشید باید یک نام و یا علامت تجاری خاص و منحصر به فرد را ارائه دهد. ازآنجا که علائم در هر یک از این دسته ها با توجه به تمایز آنها متفاوت هستند، اهمیت دارد که الزامات و درجه حفاظت حقوقی یک علامت تجاری خاص به کدام دسته بستگی دارد. در صورتی که صاحب برند برای تمدید آن اقدامی انجام ندهد، هر فردی که متقاضی این برند باشد می تواند با طی کردن مراحل مربوطه برند فوق را به نام خود ثبت کند. ثبت علامت تجاری که در ایران با ثبت برند شناخته می شود کاملا اختیاری است مگر در مواردی که قانون ثبت آن را الزامی دانسته باشد . مواردی چون استفاده از حروف لاتین در نام برند، بهره گیری از نام های مشهور، استفاده از نام مناطق جغرافیایی و کلماتی که ضد اسلامی یا غیر معقول بوده و با عرف جامعه هم خوانی ندارد. پس از پایان این مدت 10 ساله، یک مهلت 6 ماهه برای تمدید برند در نظر گرفته می شود که مالک باید قبل از تمام شدن تاریخ مورد نظر نسبت به تمدید آن اقدام کند.

به منظور ثبت آن تمام مراحل قانونی باید به درستی انجام شوند بدین نحو که پس از تهیه مدارک باید به سایت اداره مالکیت معنوی مراجعه نموده، سپس پس از تکمیل درخواست و اظهارنامه، تمام مدارک و مستندات را ارائه دهید. دفتر وکیل برند با مدیریت وکیل متخصص ارائه دهنده خدمات ثبت علامت تجاری، ثبت برند و ثبت لوگو به صورت حرفه ای خواهد بود. جهت مشاوره حقوقی و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه های ثبت برند برای اشخاص حقیقی و حقوقی، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. توجه داشته باشید که یک برند در واقع معرف کسب و کار شما در بازار فروش می باشد. از زمان اعلام وزارت بهداشت ، شماره و تاریخ اجازه وزارتخانه مزبور برای ساختن یا به معرض فروش گذاشتن در ایران نیز الزامی است. 1. مدت زمان بررسی 3 کارشناس و رئیس اداره علامت تجاری و اعلام نظر آنان معمولا یک ماه زمان نیاز دارد و در صورتی که ثبت علائم تجاری از طرف هر 4 نفر بلامانع باشد نوبت به سپری شدن زمان بخش دوم می شود.

بخش اول: مدت زمان حدودی بررسی ۳ کارشناس و رئیس اداره علامت تجاری و اعلام نظر ایشان که معمولاً در حدود ۱ ماه و یا کمتر زمان میبرد و اگر ثبت علامت تجاری مورد نظر از سوی هر ۴ نفر بلامانع تشخیص داده شود نوبت به سپری شدن زمان بخش دوم میرسد. هر زمانی که اظهارنامه برند و علامت تجاری را در سامانه ارسال کردید، این اظهارنامه در نوبت و صف بررسی کارشناسان و رئیس اداره علائم تجاری قرار می گیرد. در واقع نوبت شما و این موضوع که اظهارنامه علامت تجاری چند نفر پیش از شما در صف انتظار بررسی است، تعیین کننده مدت زمان ثبت نهایی برند مورد نظر شما خواهد بود. اول اینکه مراحل ثبت برند راحت تر بوده و به سرعت قابل پیگیری است و دومین مورد این که از اختلاف منافع با برند های ثبت شده که در صنف شما فعالیت می کنند جلوگیری می کند. تمام مراحل ثبت و پیگیری به وسیله همین سایت انجام می شود. در این حالت، نام شرکت با فونتی غیر از فونت های رایج نوشته می شود. یک لوگو خوب باید بین نام برند و تجارتی که به آن مشغول است ارتباط دو طرفه ایجاد نماید و اعتبار نام تجاری را ارتقاء بخشد.

ابزار بازاریابی و اساس ایجاد وجهه و شهرت شرکتها هستند. اول اینکه بررسی اظهارنامه ها صرفا بر اساس الویت زمانیِ ثبت اظهارنامه ها در سازمان ثبت اسناد می باشد و حضور شما یا نماینده شما در اداره، تاثیری بر فرآیند انجام کار نخواهد داشت . برای آنکه بتوانید برند خود را به ثبت برسانید بایستی بدانید برند به دو روش قابلیت ثبت دارد: به صورت حقیقی و به صورت حقوقی بر همین اساس مدارک نیز با توجه به این دو روش قابلیت ثبت پیدا می کند . 6 (10 تصویر در یک صفحه) به اداره مالکیت معنوی ببرید و با ارائه رسید، غول مرحله آخر را شکست و سند برند ثبت شده را تحویل بگیرید. 3. بخشی از کالا یا خدمات ارائه شده برای برند قابل ثبت نباشد. طبقه۴۵- خدمات حقوقی، خدمات امنیتی برای حفاظت از اموال و اشخاص، خدمات شخصی و اجتماعی ارائه شده به وسیله دیگران برای رفع احتیاجات افراد. پس از طی شدن مراحل قانونی و عدم بروز مشکل در این زمینه، اولین آگهی لوگو در روزنامه منتشر می شود و سپس در صورتی که به مدت یک ماه هیچ شکایت و ادعایی در خصوص آن صورت نگرفت، گواهی ثبت برای شما صادر می گردد. از جمله مواردی که ثبت نشان برای آن ها اجباری و ضروری است می توان به داروهای طبی خاص، نوشیدنی های گازدار، لوازم آرایشی مورد استفاده برای پوست و مواد غذایی بسته بندی شده اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید