چرا برند خود را ثبت کنیم؟

برای همان کالا یا کالاهای مشابه استفاده خواهند کرد و در نتیجه سرمایهگذاری در بازاریابی یک محصول ممکن است بی نتیجه بماند. این مراکز به جای عرضه محصول یا خدمات سعی می کنند گامی موثر در جهت بیدار نمودن وجهه مثبت افراد بردارند، به همین دلیل برند غیر انتفاعی چیزی فراتر از فعالیت های شرکت است و عمیق ترین سطوح معنادار برای مخاطب را در بر می گیرد. یکی دیگر از رایج ترین سوالات در مورد ثبت نام تجاری، نحوه تمدید آن است. چرا علامت تجاری، برند، لوگو، نام تجاری ثبت کنیم؟ تلاش کرده است تا اطلاعات دقیق و مهمی نسبت به ثبت علامت تجاری، ثبت برند، ثبت لوگو، ثبت نام تجاری و دیگر موارد به موکلین خود اطلاع رسانی و در صورتی که آنها نیاز به ثبت علامت تجاری داشتند، از مرحله 0 تا 100 آنها را راهنمایی و مجری باشد. تمام مراحل اجرایی همانند مراحل اولیه ثبت علامت است وهمان هزینه را هم در بر دارد. این استعلام هیچ هزینه ای برای شخص نخواهد داشت و کاملا رایگان است.

هزینه ثبت برند متفاوت است و بستگی به شما که کدام شرکت خدماتی ثبتی را برای این کار انتخاب کنید تا برایتان انجام دهد ما ثبت علامت را بصورت فوری و هزینه ثبت برند را با حداقل هزینه انجام میدهیم.هزینه ثبت برند هر طبقه و هر محصول متفاوت است. خیر، در صورتی که بخواهید استعلام معتبر داشته باشید بهتر است از بسته های خدماتی موسسه حقوقی بین المللاستفاده نمایید. بله ، با پرداخت هزینه می توان علامت تجاری را استعلام کرد که آیا قبل از آن ثبت شده است یا خیر. 12.آیا گرفتن استعلام از طریق سایت ها ی موجود قابل استناد است؟ از این رو شرکت ها و اشخاص بسیاری هستند که تلاش دارند تا نام و نشانی که برایش برنامه ریزی کرده اند به سلامت به مسیر موفقیت و پیشرفت خود ادامه دهد. البته این زمان با توجه به قوانین روز اداره مالکیت صنعتی و علائم تجاری می تواند متغیر باشد.

ثبت علامت تجاری درمرحله اول به مدت 45 روز کاری زمان می برد بابت تاییدیه اولیه برند شما و سپس حدود 4ماه و نیم زمان می برد تا پروانه ده ساله صادر شود. ابتدا لازم است برای داشتن جواز فعالیت مربوط به طبقه برند مورد نظر اقدام کنید و سپس مراحل نقل و انتقال برند انجام می گیرد. ۷- ثبت علامت تجاری به صورت حقیقی و حقوقی و فارسی و لاتین صورت می گیرد. که انتخاب آن بر اساس نظر مشتریان صورت می گیرد. 1. ثبت برند لوازم آرایشی که به صورت مستقیم روی پوست استفاده می شوند , که باید حتما برند خود را ثبت کنند. یکی از مواردی که باید از آن اطلاع داشته باشید زمانی است که برند مدنظر خود را براساس قوانین تعریف شده انتخاب نمی کنید. اسامی مشهور و نام مناطق جغرافیایی قابل ثبت نمی باشند. مثلاً برای پارچه پنبه ای نمی توان علامتی به عنوان سفید پشم انتخاب نمود زیرا ممکن است مشتری تصور کند که پارچه مزبور پشمی است. علامت تجاری یا همان برند را می توان در انواع گوناگون به ثبت رساند. از طریق تحقیق و بررسی شبکه های اجتماعی می توان متوجه شد که کدام خریدار با اهداف و ارزش های کمپانی شما مطابقت دارد.

همچنین درخواست های رد شده، شانس کمتری در بررسی های بعدی خواهند داشت. و وقتی اسمی یک بار رد می شود احتمال آن بسیار کم است که مجددا پذیرفته شود. به طور کلی منظور از طبقهبندی در ثبت برند این است که محصولات و یا کالای قابل ارائه شما و یا خدمتتان در چه طبقه خاصی قرار دارد؟ چه نوع اسمی برای برند قابل پذیرش و مناسب است و چه قوانینی در این باره وجود دارد. 13.پروانه بهره برداری به چه کار می آید؟ امروزه اغلب صاحبان حرف و مشاغل می دانند که داشتن یک اسم و نشان تجاری ماندگار چه تاثیری بر کسب و کار آنها خواهد داشت اما تعداد زیادی از همین افراد هنوز به اهمیت ثبت علامت و حفاظت از آن پی نبرده اند. مدت زمان مورد نیاز برای ثبت برند چه قدر می باشد ؟ 2.مدارک مورد نیاز برای نقل و انتقال علامت تجاری چیست؟ 7.روزنامه دوم درعلامت تجاری چیست؟ گام دوم : ابتدا می بایست مشخص کنید برند خود را به صورت حقیقی یا حقوقی قصد به ثبت رساندنش را دارید و با انتخاب هرکدام مراحل به صورت مجزا پیش میرود .

دیدگاهتان را بنویسید